03. 02. 2020

V Děčíně se rozhodlo po poločase

Hned další den po prohraném utkání v Ústí nad Labem čekalo na naše hráče utkání Alpe Adria cupu v Děčíně.

Hned další den po prohraném utkání v Ústí nad Labem čekalo na naše hráče utkání Alpe Adria cupu v Děčíně. Šanci dostali kluci z lavičky a tři čtvrtiny drželi s Válečníky krok. Nakonec jsme bohužel prohráli 85:67.

„Výsledek je sice jasný, ale neodehráli jsme až tak špatné utkání,“ podotkl trenér Petr Czudek. „Šanci dostali kluci z lavičky a chytli ji za pačesy,“ těšilo trenéra. Severočeši měli s Opavou problémy, když už se pokusili o trhák, přibrzdil je dvěma trojkami Bukovjan.
„Přinutili jsme domácí ke čtrnácti ztrátám, za to mají kluci kredit,“ pokračoval Czudek. Škoda jen, že Jirka Štěpánek nabral poměrně rychle fauly.

Zlom přišel ve čtvrté čtvrtině, kdy domácí udělali šňůru 12:0. „Byly tam drobné chybičky, bohužel,“ řekl trenér. „Podali jsme lepší výkon než v Ústí nad Labem. Kluci hráli dobře,“ chválil Filip Zbránek, který nemohl nastoupit kvůli poraněnému kotníku. „Musím udělat všechno proto, ať jsem na středu připraven,“ dodal.

BK ARMEX Děčín – BK Opava 85:67 (21:24, 37:38, 57:55)

Body: Šiška 17, Autrey 16, Vukosavljevič 15, Kroutil 12, Ježek 8, Carlson 6, Žikla 5, Taylor 4, Feštr 2 – Bukovjan 17, Slavík 8, Dragoun a Jurečka 7, Klečka, Štěpánek, Šiřina a Bujnoch 5, Švandlrlík 2. Rozhodčí: Kec, Perlík, Musil. TH: 16/13: 23/13. Trojky: 4:8. Doskoky: 51:38. Fauly: 25:18. Diváci: 867.