20. 11. 2016

V Ústí nám to nevyšlo

Zápas, který se nehodnotí příliš dobře, odehráli naši basketbalisté v nedělním podvečeru na palubovce ústecké Slunety.

Zápas, který se nehodnotí příliš dobře, odehráli naši basketbalisté v nedělním podvečeru na palubovce ústecké Slunety.  Na domácí pandy nestačili.

Opavě chtěla v Ústí uspět, to se jí ale nepodařilo.  „Na našem vstupu do zápasu se podepsala dlouhá cesta, příliš nám to nešlo,“ řekl Petr Czudek. „Ve druhém čtvrtině jsme se zvedli a vypadalo to, že můžeme na domácí najít recept,“ pokračoval trenér.

Jenomže druhý poločas ovládl domácí tým. „Nešlo nám vůbec nic, hlavně na útočné polovině. Hráli jsme hloupě, nebyli jsme schopni hrát jeden na jednoho. Dnešní porážka je pro mě velkým zklamáním. Podali jsme nejhorší výkon v sezoně,“ uzavřel Petr Czudek.

Sluneta Ústí nad Labem - BK Opava 81:62 (24:17, 45:39, 65:54)

Body: Smith 24, Abercrombie 20, Pecka 14, Glover 9, Igrutinovic 8, Bosák 4, Votroubek 2 - Gniadek 21, Kvapil 9, Šiřina 7, Dragoun 6, Cvek 5, Vlček a Kouřil 4, Zbránek, Bujnoch a Jurečka 2. Rozhodčí: Vyklický, Kučera, Linhart. Chyby: 13:14. TH: 3/5:8/8. Dvojky: 30/46:18/28. Trojky: 6/17:6/22. Doskoky: 31:18.