10. 11. 2019

Václav Bujnoch: "Dnes nám vyšel i vstup do zápasu"

Pardubice zdolány a svůj nezanedbatelný podíl na tom měl i Vašek Bujnoch

Pardubice zdolány a svůj nezanedbatelný podíl na tom měl i Vašek Bujnoch. Ten přispěl k výhře 11 body a 4 doskoky a po zápase se se mnou podělil nejen o dojmy ze zápasu.

Václave, další výhra za vámi. Bylo to asi lehčí, než všichni předpokládali.
Je to tak, ani my jsme takový průběh nepředpokládali. Že povedeme o poločase o 19 bodů, to asi nečekal nikdo. Klukům se povedl vstup do zápasu a tím jsme Pardubice zařízli, takže velká spokojenost.

Na rozdíl od předchozích zápasů dnes byl výborný i první poločas, se kterým jsme měli jindy trochu problémy.
To je pravda. Dneska nám to šlo od začátku, padly nám tam trojky, trefili se skoro všichni a Pardubice byly trochu v křeči. Vypadalo to, že si s námi neví moc rady, takže super.

Vstup do ligy je letos skvělý, až na Nymburk samé výhry. Co bys k tomu řekl?
Zatím to vychází pěkně, doufejme, že to tak bude pokračovat i nadále. Máme teď před sebou těžké zápasy, sice třeba v Brně s papírově slabším soupeřem, ale i ti chtějí vyhrávat, takže to bude opravdu složité.

Na to Brno jsem se chtěl zeptat. Jak to vidíš ve středu?
Brno ještě nemá výhru, takže potřebují body jako sůl. Budou chtít určitě vyhrát, takže, jak už jsem řekl, to bude pro nás velice těžký zápas.

A pak další těžký boj - Svitavy doma.
Další těžký soupeř z horní poloviny. Svitavy mají i letos vysoké ambice, takže to bude složitý zápas. Myslím si ale, že když zahrajeme tak, jako dnes proti Pardubicím, tak by to mělo vyjít.

Díky moc za rozhovor a přeju celému týmu, ať vítězná vlna pokračuje! 

O klubu

Klub se sedmdesátiletou historií, držitel pěti mistrovských titulů a šesti vítězství v Českém poháru.