01. 11. 2019

Videoreportáže ze zápasů

Jednou z novinek letošní sezony budou i videoreportáže ze zápasů.

Jednou z novinek letošní sezony budou i videoreportáže ze zápasů našeho áčka, které pro nás připravují studenti Slezské gymnázium Opava. V letošním školním roce se do projektu TV SGO pod vedením Kamily Tkáčové zapojili i kluci, kteří hrají v našich mládežnických týmech, proto se toto spojení jeví jako docela logické a jsme za ně opravdu rádi!

Studenti, kteří se na natáčení podílejí, se učí pracovat s kamerou, mikrofonem, učí se natočený materiál sestříhat a zpracovávat – a to vše v podstatě ve svém volné čase, proto nejsou reportáže k dispozici hned po skončení zápasu, ale většinou s odstupem několika dnů. Toto naprosto respektujeme a věříme, že s tím nebudou mít problém ani naši fanoušci.

Navíc se bude natáčet i na vybraných zápasech našich dalších týmů a kameru chceme dostat i na tréninky našich mládežnických družstev a také přípravek. Reportáže zveřejňujeme na našem Facebookovém profilu a na kanále YouTube. jsem si vyzkoušeli už v rámci přípravných zápasůh našeho áčka a také již máme jednu reportáž z tréninku týmu U11 a myslím, že to stojí za to.

Sestřih zápasu a rozhovory po utkání BK Opava - USK Praha

O klubu

Klub se sedmdesátiletou historií, držitel pěti mistrovských titulů a šesti vítězství v Českém poháru.