22. 05. 2018

Vstupenky na finále

V předprodeji na finálové utkání zbývá posledních 500 ks vstupenek.

Předprodej vstupenek na finálové utkání s Nymburkem probíhá na recepci Hotelu Opava denně od 6 do 20 hodin a bude ukončen v den utkání 120 minut před samotným zápasem. Pokladny i vstup budou otevřeny 75 minut před zápasem.

"Kapacita haly s vytaženými bočními tribunami je 3000 osob, část kapacity ukrojí permanentky, akreditace partnerů a klubové karty vydané pro hráče naší mládeže," uvedl tiskový mluvčí klubu Dušan Štěnička a pokračoval: "Takto velký zájem o vstupenky za poslední roky nepamatujeme a je možné, že hala bude vyprodaná."

V předprodeji zbývá po úterním průběžném propočtu necelých 500 vstupenek. "Doporučuji všem, kteří chtějí bouřlivou atmosféru žlutého pekla zažít, nákup vstupenky v předprodeji," uvedl Štěnička a dodal: "Těm, kteří si již vstupenku koupili, bych doporučil přijet na zápas s časovým předstihem. Hlavní vstup bude otevřen 75 minut před začátkem."

V případě, že se bude blížit vyprodání vstupenek, budeme o tom informovat na našich internetových stránkách. Nevěřte tak zprávám na Facebooku, které v minulosti již několikrát hlásaly nedostatek lístků nebo vyprodání!

O klubu

Klub se sedmdesátiletou historií, držitel pěti mistrovských titulů a šesti vítězství v Českém poháru.