• BK Opava
  • Novinky
  • Vstupenky na finále, předkupní právo a prodej permanentek

  11. 05. 2022

Vstupenky na finále, předkupní právo a prodej permanentek

Volný prodej vstupenek na finálové utkání s Nymburkem bude zahájen v pondělí 16. května 2022 od 9 hodin.

Předkupní právo na vstupenky pro majitele základních (modrá) a zlevněných permanentek (oranžová) bude spuštěno v pátek 13. května od 12 hodin a bude platné až do začátku volného prodeje.

Na středu 11. května a čtvrtek 12. května jsme prodloužili možnost prodloužení stávající nebo nákupu nové celosezónní permanentky za cenu 1.800 Kč respektive za cenu 1.200 Kč pro zlevněnou variantu (mládež do 19 let, držitelé ISIC a starší 65 let). V rámci těchto permanentek získáte navíc vstup na první a případný druhý finálový zápas zdarma! Více informací naleznete na stránce věnované permanentkám.

Cena základního vstupného na finále je 140 Kč, zlevněného pro mládež do 19 let, držitele ISIC a starší 65 let pak 80 Kč. Cena pro ZTP je 30 Kč, stejně tak pro doprovod ZTP/P.

Majitelé neprodloužených permanentek mohou číslo své permanentky použít pro navedení slevy na vstupenku, cena se po zadání sníží na 100 Kč respektive 60 Kč ve zlevněné variantě.

Prodloužení permanentek, využití předkupního práva a nákup vstupenek je možný i v kanceláři klubu na hale v pracovní dny od 8 do 13 hodin, vchod s označením partneři/novináři.

 

Rodinné vstupné

Na finále je v prodeji i rodinné vstupné 1+ (1 dospělý a děti do 15 let) za 180 Kč a 2+ (2 dospělí a děti do 15 let) za 320 Kč. Rodinné vstupné je možné objednat na e-mailu vstupenky@bkopava.cz, uveďte prosím počet dospělých a dětí a požadovaná místa. Dle aktuální obsazenosti Vám budou vstupenky zaslány e-mailem, úhrada proběhne na klubový účet.

 

Nabídka pro basketbalové týmy dětí a mládeže

Chcete zažít opavské žluté peklo a ukázat svým hráčům vrchol basketbalové sezóny? nabízíme Vám za zvýhodněnou cenu vstupenky na finálové utkání. Minimální objednávka je 10 ks vstupenek za cenu 70 Kč/ks. Objednávky vstupenek a případné dotazy pište na e-mail vstupenky@bkopava.cz, případně volejte na číslo 608 343 118.

O klubu

Klub se sedmdesátiletou historií, držitel pěti mistrovských titulů a šesti vítězství v Českém poháru.