05. 02. 2018

Výsledky mládeže (05.02.2018)

Souhrn výsledků zápasů mládeže BK Opava.

U11

BK Opava - BK NH Ostrava 24:35
Body Opavy: Honzík Krzywoň 10, Miki Bindr 6, Vašek Stoklasa 2, Honzík Barčák 2, Matěj Vícha 2, Luki Fajkus 1, Štěpán Bednář 1.

BK Opava - NH Ostrava 12:32
Body Opavy: Honzík Barčák 4, Matěj Vícha 4, Honzík Krzywoň 2, Miki Bindr 2.


U12 - kvalifikace o Národní finále

BK Opava - BK Příbor 38:56
Body Opavy: Ondra Hejduk 7, Franta Harazin 6, Maty Poledňák 5, Kiki Jasník 5, Niki Theodoru 5, David Motyčka 3, Maty Zimmer 2, Vašek Warisch 2, Luki Král 2, Pája Czudek 1.

BK Opava - NH Ostrava 33:63
Body Opavy: Kiki Jasník 8, Niki Theodoru 5, Ondra Hejduk 4, Franta Harazin 4, Pája Czudek 3, Kuba Červenka 2, Přemek Dubový 2, Maty Zimmer 2, Vašek Warisch 2, Michal Elbl 1.

BK Opava - BK Snakes Ostrava 43:39
Body Opavy: Pája Czudek 10, Vašek Warisch 6, Kiki Jasník 5, Franta Harazin 5, Michal Elbl 4, Ondra Hejduk 4, David Motyčka 3, Maty Poledňák 2, Maty Zimmer 2, Luki Král 1, Honza Přecechtěl 1.

 

U 15

BK Opava - Basket Poděbrady  69:58 (30:12, 43:20, 52:35)
Body Opavy: Valenta Šimon 16, Kroča Vojtěch 15, Radoš Vojtěch 13, Myšák Daniel 8, Šanda Filip 7, Beneš Ota 6, Šesták Matěj 3, Arleth Michal 1.

BK Opava - Sokol Vyšehrad 67:49 (18:10, 30:26, 54:41)
Body Opavy: Valenta Šimon 25, Radoš Vojtěch 12, Šanda Filip 7, Šesták Matěj 7, Kroča Vojtěch 5, Myšák Daniel 4, Arleth Michal 2, Maschke Filip 2, Mráz Jan 2, Kreisel Daniel 1.

 

U 17

BK Opava - BK Sluneta Ústí nad Labem  79:56 (11:17, 30:27, 47:40)
Body Opavy: Kavan Kryštof 16, Pavlík Mikuláš 13, Blaštík Jan 11, Neugebauer Jan 11, Kučera Mikuláš 9, Pavelek Štěpán 9, Lazecký Petr 8, Týn Ondřej 2.

 

U 19

BK Opava - BC Nový Jičín 89:61 (31:12, 45:28, 70:43)
Body Opavy: Robenek Adam 17, Neugebauer Jan 11, Kavan Kryštof 10, Pavelek Štěpán 10, Blaštík Jan 8, Kučera Mikuláš 8, Janoš Dominik 7, Týn Ondřej 7, Pavlík Mikuláš 5, Kortiš Vojtěch 2, Kremser Jakub 2, Lazecký Petr 2.

BK Opava - TJ Slavia Kroměříž 60:49 (18:12, 30:18, 47:29)
Body Opavy: Neugebauer Jan 18, Kurečka Matouš 9, Blaštík Jan 8, Janoš Dominik 7, Robenek Adam 7, Kolarčík Jan 2, Kučera Mikuláš 2, Pavelek Štěpán 2, Pavlík Mikuláš 2, Týn Ondřej 2, Kavan Kryštof 1.

O klubu

Klub se sedmdesátiletou historií, držitel čtyř mistrovských titulů a pěti vítězství v Českém poháru.