08. 01. 2018

Výsledky mládeže (08.01.2018)

Souhrn výsledků zápasů mládeže BK Opava.

U10

SK Bruntál - BK Opava 12:79
Body Opavy: Honzík Barčák, Vojta Gronský 16, Michal Šlezingr 13, Janis Theodoru 8, Martin Maschke 6, Vojta Magera 6, Kuba Schuster 6, Karel Harazin 4, Marek Vajda 2.

SK Bruntál - BK Opava 6:78
Body Opavy: Honzík Barčák 12, Janis Theodoru 10, Kuba Schuster 10, Vojta Gronský 10, Marek Vajda 8, Karel Harazin 8, Vojta Magera 8, Martin Maschke 6, Filip Palyza 6, Michal Šlezingr 2, Ondra Granzer 2, Miki Vajda 2.

 

U11

BK Opava - BK Snakes Zábřeh 39:42
Body Opavy: Vašek Warisch 8, Maro Běťák 6, Franta Harazin 6, Miki Bindr 4, Matěj Vícha 4, Danek Mička 4, Robin Vrbický 4, Honzík Barčák 2, Lukáš Fajkus 1.

BK Opava - BK Snakes Zábřeh 40:38
Body Opavy: Vašek Warisch 10, Matěj Matýsek 9, Franta Harazin 6, Miki Bindr 5, Honzík Barčák 4, Kuba Doslál 2, Honzík Krzywoň 2, Marek Běťák 2.

 

U12

BK Opava - NH Flames Ostrava 45:47
Body Opavy: Kiki Jasník 15, Honza Glabazňa 6, Miki Celta 6, Jirka Podzemný 5, Kuba Jelínek 4, Kuba Červenka 3, Kuba Glovčík 2, Honza Vepřek 2, Luki Král 2.

BK Opava - NH Flames Ostrava 35:41
Body Opavy: Štěpán Huška 6, Kiki Jasník 6, Luki Král 4, Kuba Červenka 4, Miki Celta 4, Honza Glabazňa 4, Miki Pawlik 2, Jery Hýbl 2, Jirka Podzemný 2, Kuba Jelínek 1.

 

U 13

BK Snakes Ostrava - BK Opava  30:46
Body Opavy: Petr Arendarčík 8, Eduard Myšák 6, Alex Čandas 6, Lukáš Scholz 6, Jáchym Henzl 4, Jakub Rajčan 4, Matěj Kramoliš 4, Jan Matýsek 3, Michael Rabinský 2, Jakub Černý 2, Daniel Kudela 2.

BK Snakes Ostrava - BK Opava  21:60
Body Opavy: Lukáš Scholz 10, Matěj Kramoliš 10, Petr Arendarčík 8, Michael Rabinský 6, Daniel Kudela 6, Kryštof Svoboda 5, Eduard Myšák 4, Jan Matýsek 4, Jáchym Henzl 4,Kamil Hrbáč 2, Alex Čandas 1.

 

U14

BK Opava - Královští Sokoli 117:50 (26:8, 68:24, 97:35)
Body Opavy: Šanda Filip 21, Myšák Daniel 18, Valenta Šimon 16, Beneš Ota 15, Radoš Vojtěch 14, Šesták Matěj 12, Bek Matěj 11, Maschke Filip 6, Kreisel Daniel 2, Szrajber Vojtěch 2

 

U 15

BC Vysočina - BK Opava 48:88
Body Opavy: Radoš Vojtěch 22, Kroča Vojtěch 17, Valenta Šimon 13, Šanda Filip 12, Beneš Ota 6, Szrajber Vojtěch 6, Myšák Daniel 4, Maschke Filip 3, Šesták Matěj 3, Král Martin 2.

 

U 19

BK Opava - BK Snakes Ostrava B 77:64 (25:11, 41:32, 57:44)
Body Opavy: Kurečka Matouš 26, Janoš Dominik 12, Neugebauer Jan 9, Pavlík Mikuláš 7, Blaštík Jan 6, Týn Ondřej 5, Kašpárek Vojtěch 3, Kremser Jakub 3, Kučera Mikuláš 3, Robenek Adam 3.

BK Opava - BK Hladnov Ostrava 82:56 (26:9, 43:31, 65:47)
Body Opavy: Neugebauer Jan 26, Kučera Mikuláš 14, Janoš Dominik 10, Robenek Adam 10, Kašpárek Vojtěch 4, Kavan Kryštof 4, Týn Ondřej 4, Kortiš Vojtěch 3, Kremser Jakub 3, Pavelek Štěpán 2, Pavlík Mikuláš 2.

O klubu

Klub se sedmdesátiletou historií, držitel čtyř mistrovských titulů a pěti vítězství v Českém poháru.