11. 04. 2016

Výsledky mládeže 11.04.2016

Souhrn výsledků víkendových zápasů mládeže BK Opava.

Souhrn výsledků víkendových zápasů mládeže BK Opava.

U 12

NH Ostrava – BK Opava 70:31 (28:17)
Body Opavy: Vavrečka 11, Kreisel, Štěnička a Adamec 6, Sosna a Klepek 2

NH Ostrava – BK Opava 48:29 (23:15)
Body Opavy: Stellar 7, Adamec 6, Sosna, Štěnička a Vavrečka 4, Klepek a Novák 2

 

U12 B

BK Opava "B" - TJ Hladnov 67:31
Body Opavy: Jáchym Henzl 14, Pája Czudek 10, Kuba Černý 10, Eda Myšák 10, Maty Kramoliš 8, Petr Arendarčík 5, Kiki Svoboda 4, Honza Kvasnička 2, Vojta Kadaňka 2, Maty Zimmer 2

BK Opava "B" - TJ Hladnov 55:30
Body Opavy: Kuba Černý 11, Jáchym Henzl 10, Pája Czudek 9, Eda Myšák 7, Vojta Kadaňka 7, Maty Kramoliš 6, Petr Arendarčík 3, Kiki Svoboda 2

 

U13

BK Snakes Ostrava A - BK Opava 65:69
Body Opavy: Vojta Kroča 22, Dan Myšák 14, Šimi Valenta 12, Vojta Radoš 11, Jenda Mráz 5, Martin Král 3, Mates Šesták 2

BK Snakes Ostrava A - BK Opava 64:61
Body Opavy: Vojta Kroča 12, Dan Myšák 12, Šimi Valenta 11, Vojta Radoš 8, Martin Král 5, Filip Maschke 3, Jenda Mráz 3, Mates Šesták 3, Adam Štěpánek 2, Dan Gebauer 2

BK Snakes Ostrava B - BK Opava 3:83
Body Opavy: Martin Král 18, Jenda Mráz 16, Mates Šesták 12, Dan Gebauer 9, Dan Myšák 8, Šimi Valenta 8, Adam Štěpánek 6, Filip Maschke 6

BK Snakes Ostrava B - BK Opava 4:80
Body Opavy: Maritn Král 15, Dan Gebauer 12, Jenda Mráz 12, Filip Maschke 10, Adam Štěpánek 8, Dan Myšák 8, Šimi Valenta 8, Mates Šesták 7

BK Opava - BK Snakes Ostrava B 87:4
Body Opavy: Vojta Kroča 16, Adam Štěpánek 14, Dan Gebauer 11, Filip Maschke 10, Martin Král 9, Šimi Valenta 8, Jedna Mráz 6, Dan Myšák 6, Mates Šesták 5, Vojta  Szrajber 2

BK Opava - BK Snakes Ostrava B 94:2
Body Opavy: Filip Maschke 20, Dan Myšák 12, Martin Král 11, Adam Štěpánek 10, Šimi Valenta 10, Mates Šesták 8, Vojta Radoš 8, Jenda Mráz 6, Vojta Kroča 5, Dan Gebauer 2, Vojta Szrajber 2

 

U 15

BK Opava - BK Sojky Pelhřimov 71:62 (25:6, 42:26, 61:42)
Body Opavy: Neugebauer Jan 17, Pavelek Štěpán 16, Týn Ondřej 12, Blaštík Jan 8, Kavan Kryštof 7, Pavlík Mikuláš 4, Popadinec Michal 4, Chodura Ondřej 3

BK Opava - BK Žďár nad Sázavou  83:55 (20:22, 36:35, 60:45)
Body Opavy: Pavelek Štěpán 19, Týn Ondřej 14, Kavan Kryštof 13, Blaštík Jan 11, Neugebauer Jan 9, Lazecký Petr 7, Popadinec Michal 5, Pavlík Mikuláš 3, Kroča Daniel 2

 

U 19

Play-off – 2. zápas

BK Opava -TJ Slavia Kroměříž 54:80 (9:13, 24:46, 35:63)
Body Opavy: Martikán Petr 16, Kurečka Matouš 9, Janoš Dominik 8, Černý Kamil 5, Pasterňák Dominik 4, Havránek Jan 3, Kavan Jonáš 3, Kopf Daniel 2, Mareth Filip 2, Mik Matěj 2

Play-off – 3. zápas

TJ Slavia Kroměříž - BK Opava 58:42 (9:8, 23:22, 38:33)
Body Opavy: Kopf Daniel 8, Martikán Petr 8, Mik Matěj 7, Kurečka Šimon 6, Mareth Filip 5, Janoš Dominik 4, Kavan Jonáš 4

Sérii vyhrála Kroměříž 2:1 na zápasy. 

O klubu

Klub se sedmdesátiletou historií, držitel čtyř mistrovských titulů a pěti vítězství v Českém poháru.