24. 02. 2020

Výsledky mládeže (24.02.2020)

Souhrn výsledků víkendových zápasů mládeže BK Opava.

U11 oblastní přebor

BK Opava - BK Snakes Hrabůvka 92:25
Body Opavy: Vojta Gronský 19, Tomáš Klimenko 13, Lukáš Hejduk 10, Karel Harazin 10, Kryštof Daněk 8, Kuba Kraval 8, Marek Vajda 8, Marek Adamec 6, Vojta Magera 4, Viktor Legut 2, Tonda Kubánek 2, Matěj Bartošík 2.

BK Opava - BK Snakes Hrabůvka 85:29
Body Opavy: Marek Adamec 20, Ondra Granzer 9, Karel Harazin 9, Marek Vajda 9, Kuba Kraval 8, Miki Vajda 6, Vojta Gronský 6, Kryštof Daněk 6, Lukáš Hejduk 4, Tomáš Klimenko 2, Viki Legut 2, Vojta Magera 2, Richard Gilík 2. 

 

U11 - kvalifikace o NF

BK Opava - BK Snakes Ostrava 56:45
Body Opavy: Vojta Gronský 14, Lukáš Hejduk 10, Karel Harazin 10, Maty Bindr 6, Marek Vajda 4, Kryštof Daněk 2, Kuba Kraval 2, Marek Adamec 2, Tomáš Klimenko 2, Vojta Krzywoň 2, Viki Legut 2.

BK Opava - TJ Start Havířov 111:24
Body Opavy: Maty Bindr 20, Vojta Gronský 18, Vojta Krzywoň 14, Vojta Magera 11, Kuba Kraval 10, Tomáš Klimenko 10, Marek Vajda 8, Marek Adamec 7, Lukáš Hejduk 5, Kryštof Daněk 4, Miki Vajda 2, Karel Harazin 2.

 

U13 - oblastní přebor

BK Opava - BK Snakes Orlová 84:6
Body Opavy: Jan Barčák 24, Mikuláš Bindr 17, Karel Povolný 11, Karel Kocián 10, Václav Warisch 5, Marek Běťák 4, Václav Stoklasa 4, Jakub Dostál 4, Ondřej Nycz 3, Matěj Vícha 2.

BK Opava - BK Snakes Orlová 75:11
Body Opavy: Karel Kocián 24, Mikuláš Bindr 8, Karel Povolný 8, Matěj Vícha 6, Lukáš Fajkus 6, Václav Stoklasa 6, Jan Barčák 5, Jakub Dostál 2, Marek Běťák 2, Štěpán Jiskra 2, Václav Warisch 2, Karel Povolný 2, Filip Palyza 2.

 

U15 A - žákovská liga, extraliga

Sokol Kbely - BK Opava 69:77
Body Opavy: Myšák, Henzl a Kramoliš 16, Scholz 13, Kadaňka, Hrbáč, Slanina a Čandas 4.

Sokol Písek Sršni - BK Opava 60:84
Body Opavy: Kramoliš 21, Kadaňka 16, Scholz a Henzl 14, Slanina 5, Myšák 4, Čandas 3, Křesťan, Hrbáč a Glabazňa 2, Rabinský 1.

 

U15B - žákovská liga

BK Příbor - BK Opava 42:84
Body Opavy: Křesťan 15, Motyčka 13, Slanina 10, Kudela 8, Czudek 7, Hejduk 6, Čandas 6, Theodoru 5, Rajčan 5, Glabazňa 5, Jasník 2, Matýsek 2.

BC Nový Jičín - BK Opava 55:51
Body Opavy: Dubový P. 9, Matýsek 9, Pierník 8, Czudek 7, Kudela 7, Motyčka 6, Svoboda 2, Adamec 2, Červenka 1.

 

U19 - celostátní liga, finálová skupina

BK Opava - BŠ Tygři Praha 76:53
Body Opavy: Pavlík Mikuláš 19, Týn Ondřej 15, Blaštík Jan 10, Klapetek René 8, Lazecký Petr 8, Gebauer Dominik 5, Kavan Kryštof 4, Radoš Vojtěch 3, Arleth Michal 2, Myšák Daniel 2.

BK Opava - BK Levharti Chomutov 86:56
Body Opavy: Týn Ondřej 22, Pavlík Mikuláš 19, Kavan Kryštof 15, Lazecký Petr 11, Klapetek René 8, Blaštík Jan 5, Arleth Michal 2, Gebauer Dominik 2, Myšák Daniel 2.

O klubu

Klub se sedmdesátiletou historií, držitel čtyř mistrovských titulů a pěti vítězství v Českém poháru.