25. 02. 2019

Výsledky mládeže (25.02.2019)

Souhrn výsledků zápasů mládeže BK Opava.

U10

BK Snakes Háj ve Slezsku - BK Opava 25:76
Body Opavy: Vojta Gronský 17, Marek Vajda 11, Karel Harazin 10, Matěj Křižanovský 8, Lukáš Hejduk 6, Vojta Magera 6, Miki Vajda 4, Marek Adamec 4, Maty Bindr 4, Adam Bielik 4, Kryštof Daněk 2.

BK Snakes Háj ve Slezsku - BK Opava 14:75
Body Opavy: Vojta Gronský 13, Marek Vajda 9, Tomáš Klimenko 8, Maty Bindr 7, Lukáš Hejduk 6, Adam Bielik 6, Karel Harazin 6, Vojta Magera 4, Matěj Křižanovský 4, Ondra Granzer 4, Marek Adamec 2, Miki Bindr 2, Kryštof Daněk 2, Ríša Gilík 2.

 

U12 (oblastní přebor)

BK Opava - TJ Start Havířov 75:13
Body Opavy: Franta Harazin 16, Miki Bindr 12, Ondra Nycz 8, Vašek Warisch 8, Robin Vrbický 6, Honzík Barčák 4, Honza Krzywoň 4, Kuba Dostál 4, Luki Fajkus 4, Štěpán Jiskra 3, Karel Kocián 2, Vašek Stoklasa 2, Ondra Hromada 2.

BK Opava - TJ Start Havířov 83:20
Body Opavy: Franta Harazin 18, Karel Kocián 12, Miki Bindr 11, Štěpán Jiskra 8, Ondra Nycz 6, Vašek Stoklasa 6, Luki Fajkus 4, Kuba Dostál 4, Vašek Warisch 4, Honza Krzywoň 2, Filip Palyza 2, Honzík Barčák 2, Robin Vrbický 2, Ondra Hromada 2

 

U12 (kvalifikace o NF)

BK Snakes Orlová - BK Opava 40:58
Body Opavy: Vašek Warisch 13, Franta Harazin 12, Miki Bindr 6, Kuba Dostál 6, Karel Kocián 4, Ondra Hromada 3, Lukáš Fajkus 2, Štěpán Jiskra 2, Honzík Barčák 2, Ondra Nycz 2, Matěj Matýsek 2, Vašek Stoklasa 2, Matěj Vícha 2.

 

U 14

NH Ostrava - BK Opava 61:73
Body Opavy: Myšák 20, Arendarčík 18, Henzl 10, Kadaňka 9, Scholz a Kramoliš 6, Křesťan a Matýsek 2

BK Opava - NH Ostrava 68:67
Body Opavy: Kramoliš 23, Myšák 11, Arendarčík a Scholz 9, Kadaňka 6, Slanina 5, Matýsek a Kudela 2, Křesťan 1

 

U 17

BK Opava - SAM Brno B 77:61 (18:19, 43:23, 62:44)
Body Opavy: Radoš Vojtěch 16, Týn Ondřej 15, Blaštík Jan 14, Lazecký Petr 10, Klapuch Lukáš 8, Valenta Šimon 7, Beneš Ota 3, Myšák Daniel 3, Kubica Jan 1.

BK Opava - SKB Zlín 99:48 (28:12, 56:23, 79:35)
Body Opavy: Radoš Vojtěch 24, Blaštík Jan 18, Týn Ondřej 18, Valenta Šimon 11, Klapetek Robin 7, Myšák Daniel 6, Rozsypal Jan 5, Beneš Ota 4, Arleth Michal 2, Klapuch Lukáš 2, Maschke Filip 2.

O klubu

Klub se sedmdesátiletou historií, držitel čtyř mistrovských titulů a pěti vítězství v Českém poháru.