26. 02. 2018

Výsledky mládeže (26.02.2018)

Souhrn výsledků zápasů mládeže BK Opava.

U11 (kvalifikace o Národní finále)

BK Opava - BK Snakes Ostrava 21:53
Body Opavy: Honzík Krzywoň 5, Vašek Warisch 4, Miki Bindr 3, Luki Fajkus 2, Honzík Barčák 2, Vojta Kašpárek 2, Maro Běťák 2, Ondra Hromada 1.

BK Opava - BK Snakes Frýdek-Místek 61:24
Body Opavy: Franta Harazin 16, Miki Bindr 10, Vašek Warisch 8, Kuba Dostál 6, Robin Vrbický 4, Vojta Kašpárek 4, Honzík Barčák 4, Honzík Krzywoň 2, Luki Fajkus 2, Ondra Nycz 2, Matěj Vícha 2, Marek Běťák 1.

BK Opava - BK NH Ostrava 22:44
Body Opavy: Franta Harazin 8, Miki Bindr 4, Vojta Kašpárek 3, Kuba Dosál 2, Matěj Vícha 2, Vašek Warisch 1, Vašek Stoklasa 1, Ondra Hromada 1.

BK Opava - BK Snakes Orlová 47:35
Body Opavy: Vašek Warisch 8, Franta Harazin 8, Vojta Kašpárek 6, Miki Bindr 6, Honzík Krzywoň 6, Matěj Vícha 4, Luki Fajkus 3, Ondra Hromada 2, Vašek Stoklasa 2, Honzík Barčák 2.

 

U13 (kvalifikace o národní finále)

Snakes Ostrava - BK Opava 26:45
Body Opavy: Eda Myšák 8, Matěj Kramoliš a Jakub Černý po 6, Petr Arendarčík a Kamil Hrbáč po 5, Jáchym Henzl a Lukáš Scholz po 4, Daniel Kudela, Michael Rabinský a Alex Čandas po 2, Jonáš Salich 1.

BK Opava - NH Ostrava 52:44
Body Opavy: Matěj Kramoliš 15, Jan Matýsek, Petr Arendarčík a Vojtěch Kadaňka po 6, Jakub Černý a Eda Myšák po 4, Kamil Hrbáč, Daniel Kudela a Hynek Adamec po 3, Jáchym Henzl 2.

 

U 14

BK Opava -BK NH Ostrava 48:56 11:19 22:34 36:45

 

U 17

BK Opava - Basketbalová škola Tygři Praha 82:86 (30:26, 50:49, 65:59)
Body Opavy: Neugebauer Jan 17, Pavelek Štěpán 13, Kučera Mikuláš 12, Lazecký Petr 11, Pavlík Mikuláš 9, Blaštík Jan 6, Doležal Marek 5, Kroča Vojtěch 5, Týn Ondřej 4.

BK Opava - BC Kolín 72:67 (19:25, 36:34, 47:43, 59:59)
Body Opavy: Pavelek Štěpán 18, Neugebauer Jan 17, Týn Ondřej 13, Lazecký Petr 10, Blaštík Jan 8, Pavlík Mikuláš 3, Doležal Marek 2, Kroča Vojtěch 1.

O klubu

Klub se sedmdesátiletou historií, držitel čtyř mistrovských titulů a pěti vítězství v Českém poháru.